Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Usługi i WynajemMotoryzacja i transportSerwis i naprawa). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Serwis Opon Sieradz WULKANIZACJA OPONY MECHANIK

Prowadzimy działalność związaną głównie z serwisem opon w samochodach osobowych i busach. Wymiana opon, przekładka kół czy naprawa opony to dla Nas żaden problem. Poza tym zajmujemy się mechaniką bieżącą, wymianą olejów i filtrów, naprawą układów hamulcowych jak i zawieszenia. Zajmiemy się również Państwa akumulatorem, którego stan sprawdzimy gratis przy każdej wykonanej usłudze oraz przechowamy u Nas opony i koła na sezon. 

W razie pytań czy umówienia się na wizytę proszę o kontakt telefoniczny. 

Wolne terminy, konkurencyjne ceny. Zapraszamy!

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Ostatnie zmiany: 29.05.2021 13:27
Wygasa za 6 dni
Rozpoczęcie: 16.04.2020, 11:45, zakończenie: 27.10.2021, 08:36

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


rapek17

  602 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)