Wystawiaj za darmo Logowanie Rejestracja

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Usługi i WynajemMotoryzacja i transportSerwis i naprawa). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Serwis Opon Sieradz WULKANIZACJA OPONY MECHANIK

Prowadzimy działalność związaną głównie z Serwisem Opon w samochodach osobowych i busach. Wymiana opon, przekładka kół, naprawa opony czy prostowanie felg to dla Nas żaden problem! W ofercie mamy również opony nowe i używane, felgi aluminiowe i stalowe oraz inne akcesoria.

Poza tym zajmujemy się mechaniką bieżącą, wymianą olejów i filtrów, naprawą układów hamulcowych jak i zawieszenia. Zajmiemy się również Państwa akumulatorem, którego stan sprawdzimy gratis przy każdej wykonanej usłudze oraz przechowamy u Nas opony i koła na sezon. 

W razie pytań czy chęci umówienia się na wizytę prosimy o kontakt telefoniczny. 

Wolne terminy, konkurencyjne ceny, wysoka jakość usług. Zapraszamy!

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Ostatnie zmiany: 01.04.2022 14:23
Wygasa za 11 dni
Rozpoczęcie: 16.04.2020, 11:45, zakończenie: 03.07.2024, 23:17

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!


rapek17

 602 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)