Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Kupię, Szukam, ZamienięTelefony i komputery). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

KUPIMY Twój LAPTOP - SafeUTech

WITAMY SERDECZNIE.
.
Jeśli chcesz szybko i sprawnie sprzedać swój laptop zapraszam do kontaktu w prywatnej wiadomości, na FB lub pod nr telefonu 514 389 339.
.

Odkupimy od Ciebie sprzęt nowy i używany (nie starszy niż 2/3 lata). Tylko i wyłącznie 100% sprawny i zadbany wizualnie, bez śladów niefachowej naprawy, bez braków i śladów upadku, pochodzący z legalnego źródła.
.

Najchętniej odkupimy tzw. nietrafiony prezent lub niepotrzebny, nieprzemyślany zakup np. w sieci komórkowej lub sklepie RTV.

.

Gwarantujemy wysoką wycenę, minimum formalności i odbiór osobisty. Dojeżdżamy do 100 km od Zduńskiej Woli.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Wygasa za 1 dzień
Rozpoczęcie: 09.04.2020, 09:26, zakończenie: 27.10.2020, 16:17

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


SafeUTech

  514 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (cały powiat)