Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Usługi i WynajemSprzątanie i oczyszczanie). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Dezynfekcja Odkażanie Generator Ozonu 10g/h

Oferta wygasła. Wynajem 100 zł/24h 

kaucja zwrotna - 400 zł 

Mozliwy dowóz 

Wykonujemy również usługę ozonowania, oczyszczania pomieszcze z wirusów.

 Wypożyczę ozonator o wydajności 10g/h. Cena za 24h, przy wypożyczeniu urządzenia powyżej 24h możliwa negocjacja ceny.

 Ozon (Oз) - trójatomowy tlen naturalnie występujący w powietrzu działa bardzo mocno bakteriobójczo, ma silne właściwości o'działaniu utleniającym ( jest jednym z najsilniejszych znanych utleniaczy) skutecznie zabija wirusy, bakterie, pierwotniaki, roztocza i wiele gatunków grzybów a także likwiduje nieprzyjemne zapachy.

 Posiadamy profesjonalne urządzenie przeznaczone do odkażania powietrza z bakterii, wirusów, alergenów, grzybów i nieprzyjemnych zapachów. Za pomocą generatora ozonu można odkażać pomieszczenia medyczne, chłodnie, mieszkania oraz auta (odgrzybianie klimatyzacji). Urządzenie sprawnie i skutecznie oczyszcza powietrze, dzięki wytwarzaniu niezwykle reaktywnych biologicznie i chemicznie cząsteczek ozonu z otoczenia. Ozon jest o pięćdziesiąt razy silniejszy od chloru i wnika wszędzie, przy czym usuwa również przykre zapachy, - odór tytoniu,stęchlizny, pochodzenia grzybowego, zapachy po pożarach i powodziach, oraz inne organiczne związki o długim łańcuchu utlenia do prostszych, które nie są już toksyczne i nie wydzielają przykrego zapachu.

 Czas ozonowania należy dostosować do wielkości dezynfekowanego pomieszczenia

 50 m³ - 10 min 

100 m³ - 20 min

 150 m³ - 30 min 

200 m³ - 40 min 

300 m³ - 60 min

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Rozpoczęcie: 25.03.2020, 21:43, zakończenie: 15.04.2020, 22:43

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


wonski1984

  791 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)