Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Usługi i WynajemBudownictwo i remontyInstalacje i naprawyHydraulika i ogrzewanie). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Zdun Usługi zduńskie Piece Kaflowe Kuchnie

Zajmujemy się kompleksowymi usługami zduńskimi metodami tradycyjnymi z użyciem gliny i szamotu. Wykonujemy wszelkie prace związane z branżą zduńską, takie jak: budowa pieców kaflowych, pieco-kominków, kuchni węglowych, grilli ogrodowych, wędzarni oraz pieców do wypieku chleba i pizzy. Dzięki członkostwu z Cechu Zdunów Polskich posiadamy stosowną wiedzę oaz doświadczenie w budowie tego typu urządzeń. Aby sprostać Państwa oczekiwaniom wykonujemy nasze prace kompleksowo w oparciu o wcześniej wykonany przez nas projekt 3D. Współpracujemy z najlepszymi kaflarniami i odlewniami żeliwa w naszym kraju.

www.uslugi-zdunskie.com.pl

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Wygasa za 17 dni
Rozpoczęcie: 21.03.2020, 13:57, zakończenie: 21.03.2021, 13:16

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


rakusm

  601 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)