Wystawiaj za darmo Logowanie Rejestracja

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Usługi i WynajemBudownictwo i remontyBudownictwoPozostałe). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Kominy, Kwasowanie kominów, Naprawa, Wykwity

Oferta wygasła!

Masz problem ze swoim kominem? ZADZWOŃ!!!! Na pewno pomożemy

Zajmujemy się kompleksową budową i montażem wszelkich systemów kominowych, wentylacyjnych. Wykonujemy usługi „kwasowania” nieszczelnych i przestarzałych systemów dymowych. Instalujemy systemy kominów metalowych izolowanych, jak i kominów koncentrycznych do urządzeń gazowych. Krzywy komin? Posiadamy w ofercie systemy elastyczne dostosowujące się do krzywizny komina. Na pomiarach dobieramy możliwie jak największą średnicę do każdego systemu (kwadrat, prostokąt, koło, owal). Wykonujemy wszelkiego rodzaju przeróbki trójników i wyczystek w kominach ceramicznych. Doradzamy i montujemy systemy wentylacji nawiewno- wywiewnej oraz nasady kominowe. Współpracujemy z najlepszymi producentami i dostawcami z całej Polski i Europy. Aby sprostać Państwa oczekiwaniom wykonujemy nasze prace kompleksowo. Wykłujemy, zamurujemy, a na koniec po sobie posprzątamy.

www.naprawa-kominow.com.pl

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Rozpoczęcie: 21.03.2020, 13:47, zakończenie: 08.06.2024, 11:01

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!


rakusm

 601 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)