Operator maszyn

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2019 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego klienta poszukujemy doświadczonych pracowników produkcji.

Operator maszyn - możliwość pracy bezpośredniej

Numer ref. PP/2020/02/LDZ/LK

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie - możliwość zatrudnienia bezpośredniego lub szybkiego przejścia na zakład
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • premie uznaniowe
  • kartę sportową (OkSystem lub MultiSport)
  • pracę w komfortowych warunkach (nowoczesna, w pełni klimatyzowana hala produkcyjna)
  • możliwość rozwoju zawodowego

Zadania:

  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • kontrola jakości
  • przezbrojenia, drobne naprawy
  • prace magazynowe

Wymagania:

  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym
  • mile widziane umiejętności z zakresu prac mechanicznych
  • doświadczenie w obsłudze maszyn

Aplikować proszę poprzez link:

aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Operator-maszyn-mozliwosc-pracy-bezposredniej/148841-266491-25-0fc-1688.html

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

A może kolega, sąsiad, znajomy szuka pracy?
Opowiedz o tej ofercie.

AdeccoLDZ

 609 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)