Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Dom i OgródKolekcjonerstwo). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

książka

Oferta wygasła.Cena: 15 zł / sztukę

Witam

Zapraszam do kupna książki pt,, PIERWSZY ROK ŻYCIA DZIECKA'' AUTORA Heidi Murkoff z Sharon Mazel. Książka jest w idealnym stanie , posiada normalkne ślady użytkowania. Uważam że książka jest bardzo przydatna przy urodzeniu pierwszego dziecka, gdzie my mamy dopiero uczymy sie tej roli. Książka zawiera naprawde wiele porad, opisów jak zachować się w różnych sytuacjach, począwszy od kąpieli, kolek, zaparć, usypiania, karmienia, żąbkowanie aż po pierwsze posiłki. Ksiażak przedstawia też wyjątkowe i sporadyczne przypadki u dzieci. Mnie bardzo pomogła i ułatwiła wiele spraw i nie musiałam za każdym razem czy wątpliwością dzwonić do mamy czy przyjaciółki.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Rozpoczęcie: 16.03.2020, 13:20, zakończenie: 23.10.2020, 13:55

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


benus_88

  603 [pokaż]

Lokalizacja

  • Warta (gmina Warta)

Informacje dodatkowe

  • Możliwa wysyłka