Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (NieruchomościGrunty i działkiBudowlane). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Działki budowlane

Oferta została wycofana przez użytkownika.Cena: 87 000 zł / działkę budowlaną

Witam. Oferuję Państwu działki budowlane z wydanymi warunkami zabudowy w miejscowości Kłocko. Na chwilę obecną zostało  3 z 7 działek. Każda z nich mieści się w granicach 11,5a. 

Wymiary działek 25,5m x 47,5m. Dojazd do działek jest zapewniony drogą wewnętrzną prywatną, która ma zjazd na drogę gminną (nawierzchnia bitumiczna z szerokim chodnikiem z kostki brukowej). Działki położone są ok. 500m od ronda przy ulicy Reymonta w Sieradzu. Doskonały dojazd do posesji z wielu stron. Okolica jest cicha i spokojna w bliskim sąsiedztwie zalewu Smardzew. Wieś Kłocko oferuje Szkołę podstawową, oddział przedszkolny, place zabaw, sklepy spożywcze, piękne okolice idealnie nadające się na spacery jak i przejażdżki rowerowe. Cena za metr kwadratowy to 75 zł do negocjacji tylko dla zdecydowanych. Bez pośredników. Działki są sprzedawane wraz z udziałami w drodze wewnętrznej. Jesli macie Państwo więcej pytań, chętnie odpowiem pod numerem telefonu. 514909522 Marek.

W związku z dużym zainteresowaniem oględzinami i rozmową na gruncie, proszę o telefon z godzinnym wyprzedzeniem. Obiecuję, że postaram się dostosować dla każdego z Państwa i udzielić wszelkich i wyczerpujących odpowiedzi.

Edit: Na chwilę obecną zostały trzy działki. Rezerwacja działki 241/10 do 01.03.2021r.

Edit. Zostały już jedynie dwie działki. Rezerwacja działki 241/11 do 09.02.2021r

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Rozpoczęcie: 15.03.2020, 09:29, zakończenie: 06.02.2021 08:29

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


marasssdz

  514 [pokaż]

Lokalizacja

  • Kłocko (gmina Sieradz)