Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (RTV, AGD i FotografiaAGDDuże AGD). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Piekarnik Amica Integra Smart EBI712104AA pyro

Cena: 2 199 zł / sztukę

Programator Smart Tx

Programator Smart Tx, wyposażony został w interaktywny wyświetlacz, zachwycający designem oraz możliwościami. Poprzez zastosowanie aplikacji desktopowej, możesz w pełni wykorzystać jego funkcje, a pamięć USB stanowi wygodny sposób na wymianę danych z urządzeniem.

Zimny front 35°C

Dzięki funkcjonalności Zimny front 35°C, w piekarniku rozgrzanym do 180°C temperatura na froncie wyniesie maksymalnie 35°C. Wszystko po to, by bezpiecznie podziwiać piekące się smakołyki z naprawdę bliska.

Czyszczenie piekarnika: pyrolityczne

Pyroliza, to wygodna funkcja automatycznego czyszczenia, której działanie polega na rozkładzie substancji organicznych pod wpływem wysokiej temperatury.

Przepisy na drzwiach

Chciałbyś mieć swoje ulubione przepisy zawsze pod ręką? W piekarnikach Amica znajdziesz je na wewnętrznej stronie drzwi! To praktyczny poradnik, zawierający informację o rodzaju potrawy, temperaturze, poziomie oraz czasie pieczenia.

Termoobieg

Funkcja termoobiegu wykorzystuje pierścieniową grzałkę, która została bezpośrednio połączona z wentylatorem - w urządzeniach Amica możliwe jest uzyskanie efektu doskonale rozprowadzonego powietrza i jednolitą temperaturę w każdym miejscu komory piekarnika

PRODUKT OUTLET PRZECENA 2899/2199

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Ostatnie zmiany: 13.03.2020 17:04
Wygasa za 30 dni
Rozpoczęcie: 13.03.2020, 16:54, zakończenie: 02.01.2021, 11:06

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


neopunkt

  572 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (cały powiat)