Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (RTV, AGD i FotografiaAGDDuże AGD). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Kuchenka gazowa MPM MPM-51-KGF-17

Cena: 649 zł / sztukę

Przygotuj smaczne, soczyste dania razem z kuchnią gazową MPM-51-KGF-17. Urządzenie posiada 4 palniki gazowe z zabezpieczeniem przeciwwypływowym. Emaliowany, podwójny ruszt oraz praktyczna pokrywa płyty podpalnikowej sprawią, że utrzymanie czystości nie będzie problemem.

Piekarnik

Kuchnia gazowa MPM-51-KGF-17 wyposażona jest w piekarnik o pojemności 54 litrów. Ponadto, piekarnik posiada szklane drzwi z systemem chłodzenia, które stanowią bezpieczeństwo w trakcie z korzystania z urządzenia. Wnętrze pokryte zostało emalią łatwo czyszczącą, dzięki czemu pozbędziesz się zanieczyszczeń w łatwy sposób. W dolnej części kuchni gazowej MPM-51-KGF-17 znajdziesz praktyczny pojemnik na patelnie czy inne naczynia. Wykorzystaj go także po skończonym pieczeniu, do przetrzymania ciepła w potrawie.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Wygasa za 16 dni
Rozpoczęcie: 05.03.2020, 16:04, zakończenie: 11.06.2020, 10:39

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


neopunkt

  572 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (cały powiat)