Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (RTV, AGD i FotografiaAGDDuże AGD). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Kuchenka AMICA 618CE3.332HTaQ (W)

Cena: 899 zł / sztukę

Emalia łatwoczyszcząca Easy Clean

Łatwe czyszczenie i wygoda użytkowania każdego dnia

Zapomnij o trudach związanych z czyszczeniem piekarnika! Dzięki zastosowaniu, wewnątrz urządzeń Amica, innowacyjnej emalii łatwoczyszczącej Easy Clean, możesz w prosty sposób pozbyć się nawet najmniejszych zabrudzeń. Równa i gładka powierzchnia komory znacznie ułatwi Ci sprzątanie!

Liczba funkcji piekarnika: 10

Aż 10 przydatnych funkcji Twojego urządzenia

Komfortowe użytkowanie sprzętów kuchennych jest dla Ciebie najważniejsze? Dlatego stworzyliśmy kuchnię z piekarnikiem o 10 wbudowanych funkcjach. Z ich pomocą przygotowywanie posiłków stanie się wygodne i mniej czasochłonne.

Pojemność XXL

Więcej miejsca wewnątrz piekarnika dla Twoich potraw

Twój piekarnik wydaje Ci się zbyt mały? Wypróbuj urządzenie ze zwiększoną pojemnością, które pozwala Ci na jednoczesne przygotowanie kilku potraw. Idealny sposób na oszczędność czasu i pieniędzy!

.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Wygasa za 16 dni
Rozpoczęcie: 05.03.2020, 12:11, zakończenie: 11.06.2020, 10:39

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


neopunkt

  572 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (cały powiat)

Informacje dodatkowe

  • Produkt outlet, przecena 1399/899zł