Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Usługi i WynajemBudownictwo i remontyRemonty i wykończeniaMalowanie). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Malowanie i mycie dachów

Oferta wygasła.O naszej firmie

Z zawodem malarza związany jestem od 1980 r. Tytuł mistrzowski uzyskałem 1987 r. Działalność usługową rozpocząłem rok później. Dachy malujemy od początku lat 90. Współpracując z bratem dekarzem wykonujemy różne prace dekarskie skupiając się w pierwszej kolejności na malowaniu dachów. Mamy wieloletnią praktykę w poruszaniu się po dachach, wykorzystując drabiny linowe i inny sprzęt alpinistyczny.

 

Nasza oferta

Nasza specjalizacja to malowanie ręczne lub mechaniczne dachów blaszanych wszelkich typów w tym blachodachówek, malowanie dachów krytych gontem papowym. Mycie Karcherem dachów, elewacji, kostki brukowej Uszczelnienia, smarowanie dachów. Obcinanie gałęzi. Rynny: uszczelnianie, malowanie,wymiana.

 

Obszar naszego działania

Przez prawie ćwierć wieku pracy zawodowej zlecenia realizowaliśmy w większości powiatów w woj.łódzkim: Łódź, Łódź Wchód, Zgierz, Piotrków Trybunalski, Bełchatów, Łask, Sieradz, Poddębice, Zduńska Wola, Pabianice, Wieluń, Aleksandrów Łódzki, Konstantynów Łódzki, Zelów, Rzgów i całe województwo łódzkie.

 

Więcej informacji na stronie www.malowaniedachow.eu/

Wskazany kontakt telefoniczny w sezonie w godzinach 19-21:30 (od kwietnia do października). Poza sezonem kontakt telefoniczny w godzinach 8-21.

tel. kom. 600 792 148

kontakt email po wcześniejszym telefonie

s.jankowski1965@gmail.com

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Rozpoczęcie: 24.02.2020, 18:35, zakończenie: 08.05.2021, 13:48

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


sjankowski1965

  600 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (cały powiat)