Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Usługi i WynajemNieruchomościWynajem lokali użytkowych). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Lokal przy Galerii Sieradzkiej (25m)

Oferta wygasła.

Przedmiotowy lokal znajduje się w doskonałej lokalizacji -tuż przy Galerii Sieradzkiej na 2 piętrze budynku "BUMY". Ma powierzchnię 25,2mkw , bardzo dobrze doświwtlony, okna na stronę południową i zachodnią , wejście do lokalu poprzedza obszerny, czysty hol. Cały budynek przeszedł remont w 2016r zyskał nową elewację, odświeżono klatkę schodową, a także utwardzony został parking od frontu. Lokal dotychczas użytkowany był jako biuro projektowe. Zapraszamy do obejrzenia.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Rozpoczęcie: 11.02.2020, 16:42, zakończenie: 12.06.2020, 09:04

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


wielowscy

  607 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)

Informacje dodatkowe

  • czynsz 650zł +150zł wszystkie media (netto)