Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Dom i OgródKolekcjonerstwo). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

CRYPTOSTEEL - Zestaw - BITCOIN - Ledger - Trezo

Cena: 99 zł / sztukę

Najbardziej wytrzymały portfel zimny Bitcoin

Wszystko, czego potrzebujesz do przechowywania nasion bitcoinów bezpiecznie wytłoczonych na grubych metalowych płytkach.

Kompatybilny z Trezor, Ledger, Electrum i wieloma innymi.

Czym jest Cryptosteel?

Cryptosteel to metalowe zabezpieczenie twojego portfela Bitcoin / altcoin. Możesz stemplować słowa z nasionami na metalowych płytkach Cryptosteel i bezpiecznie przechowywać przez dłuższy czas.

Dla kogo jest Cryptosteel?

Cryptosteel jest dla osób zainteresowanych długoterminowym zabezpieczeniem ich portfela, którzy nie boją się machać młotkiem. To jest dla ludzi, którzy woleliby nie martwić się o ich nasienne słowa które mogłyby się zniszczyć, na przykład podczas pożaru w domu.

Z czego jest wykonany Cryptosteel?

Cryptosteel składa się z płytki ze stali nierdzewnej (AISI 304). Oprócz żelaza ten typ stopu zawiera 18% chromu do utleniania i odporności na korozję oraz 8% niklu. Płyta, na której stemplują Państwo nasiona, ma grubość 3 mm, dzięki czemu zapewnia wystarczającą powierzchnię ochronną dla nasion.

Ile ciepła może wytrzymać Cryptosteel?

Temperatura topnienia stali AISI 304 wynosi 1450 ° C (2642 ° F). Jednak najwyższa temperatura, w której nadal są widoczne wytłoczone nasiona, jest bliższa 1200 ° C (2192 ° F). Średnia temperatura pożarowa domu wynosi około 600 ° C (1100 ° F), co oznacza, że ​​Cryptosteel może wytrzymać dwukrotną temperaturę pożaru w domu. Jest bardzo mało prawdopodobne, aby znalazłeś sejf, który gwarantuje wytrzymanie tej temperatury.

W skład zestawu Cryptosteel wchodzi

komplet pieczęci zawierający wszystkie litery od A do Z.

Każda litera ma wysokość 4 mm.

Wykonane ze stali narzędziowej produkowane w Polsce.

przechowuje do 24 słów (każde słowo do 8 liter)

płytka ze stali nierdzewnej - odporne na wysoką temperaturę i korozję (AISI 304)

Grubość płytki o grubości 3 mm

żadnych luźnych części

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Wygasa za 29 dni
Rozpoczęcie: 07.02.2020, 15:29, zakończenie: 22.05.2021, 15:05

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


blackbird

  792 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)