Wystawiaj za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Rynek PracyDam pracęPraca stała). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Zatrudnimy magazyniera

Oferta wygasła.Firma odzieżowa CORNETTE zatrudni osobę na stanowisko MAGAZYNIER.

Opis stanowiska:

  • praca w systemie jednozmianowym.

  • przyjmowanie towaru  oraz segregowanie  na półkach,

  • kompletowanie towarów i przygotowanie wysyłek,

  • dbałość o powierzony towar i mienie firmy,

  • prace porządkowe i inwentaryzacyjne w magazynie,

  • bieżąca kontrola stanu ilościowego i jakościowego towaru.

Wymagania:

  • skrupulatność i dokładność w realizacji zadań,

  • odpowiedzialność, dyspozycyjność.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych o treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb procesu rekrutacyjnego na stanowisko magazynier, prowadzonego przez Cornette underwear spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka jawna. z siedzibą w Sieradzu przy ul. Wojska Polskiego 75. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

 

na adres: kadry@cornette.pl

lub

CORNETTE UNDERWEAR spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka jawna

98-200 Sieradz, ul. Wojska Polskiego 75.

Administratorem Danych Osobowych jest  Cornette underwear, 98-200 Sieradz, Wojska Polskiego 75.

Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Niepodanie wszystkich lub niektórych danych w toku postępowania rekrutacyjnego, może oznaczać ograniczenie lub uniemożliwienie wyboru na stanowisko będące przedmiotem rekrutacji. 

Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do organu nadzorczego. 

Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez  trzy miesiące od dnia przesłania CV.

Za zgodą kandydatów w okresie 1 roku od zakończenia procesu rekrutacyjnego dane osobowe będą przetwarzane w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez administratora danych osobowych.

Dane osobowe kandydatów będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu. 

Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych kandydatów jest prowadzenie rekrutacji na podstawie przepisów Kodeksu pracy.

 

 

 

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Rozpoczęcie: 07.02.2020, 08:13, zakończenie: 12.08.2023, 13:39

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


cornetteprodukcja

  601 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)