Wystawiaj za darmo Logowanie Rejestracja

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Rynek PracyDam pracęPraca stała). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki. ⊗

OPIEKUN MAGAZYNU - SKLEP TECHNICZNO-ROLNICZY

Oferta wygasła!

Opiekun magazynu 

Podstawowe zadania:

- dbanie o estetyczny wygląd sklepu i właściwą ekspozycję towarów
- obsługa zamówień i dostaw części zamiennych
- przyjmowanie dokumentów zakupu
- pakowanie i wysyłka paczek

Oczekiwania:

- znajomość konstrukcji samochodu (ciągnika rolniczego) pod kątem doboru części
- umiejętności organizacyjne
- podstawowa znajomość organizacji magazynu części zamiennych (mile widziana)
- prawo jazdy kategorii B

- bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz łatwość poruszania się w środowisku internetowym

- komunikatywność
- sumienność, uczciwość
- odpowiedzialność i punktualność

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku


Oferujemy:

- dobre wynagrodzenie
- telefon służbowy

- niezbędne narzędzia pracy
- miłą atmosferę pracy

- możliwość awansu

Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres email:

dotraktora@gmail.com

Skontaktujemy siÄ™ tylko z wybranymi osobami.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia. ⊗

Rozpoczęcie: 01.02.2020, 12:07, zakończenie: 12.12.2020, 10:34

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności! ⊗


StrefaRolnika

 730 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)