Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Rynek PracyDam pracęPraca stałaHandel, sprzedaż i obsługa klienta). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Manager Sprzedaży OZE

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy osób na stanowiska:

Manager Sprzedaży OZE - 3 wakaty

Miejsce pracy: 3 lokalizacje (Sieradz, Zduńska Wola, Błaszki)

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie grup sprzedażowych i odpowiedzialność za wyniki sprzedażowe na podległym terenie
  • Samodzielne pozyskiwanie klientów
  • Budowanie pozytywnych relacji
  • Nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych w ramach współpracy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym
  • Umiejętność tworzenia nowych struktur
  • Znajomość technik sprzedażowych
  • Wiedza z zakresu OZE
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Elastyczny czas pracy
  • Dogodną formę współpracy ustaloną indywidualnie
  • Wsparcie inżynierów działu technicznego
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Szkolenia wdrożeniowe - produktowe
  • Szybkie terminy realizacji inwestycji

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres norbert.tokarek@gmail.com

Ostatnie zmiany: 23.05.2024 14:47
Wygasa za 6 dni

Norek147

Lokalizacja

  • Błaszki (cała gmina)

Informacje dodatkowe

  • W temacie wiadomości e-mail proszę o wskazanie stanowiska o jakie ubiega się Pan/Pani w procesie rekrutacji.