Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Usługi i WynajemEdukacja, nauka i szkoleniaLekcje i korepetycjeJęzyki obce). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Egzamin ósmoklasisty-język angielski

Ta oferta była niezgodna z regulaminem i została usunięta.

IV Publikacja ogłoszeń, punkt 6:
Serwis nie wprowadza ograniczeń dotyczących ilości publikowanych ofert, jednakże zabrania się wielokrotnego wystawiania ogłoszeń dotyczących tej samej oferty. Dotyczy to również sytuacji, w której jedna oferta zostaje opublikowana wielokrotnie za pomocą różnych serwisów.

Jedno z ogłoszeń jest nadal aktywne, prosimy więc o nie wystawianie oferty ponownie!


Nauczyciel i lektor języka angielskiego zaprasza w ferie na zajęcia języka angielskiego, kiedy to można powtórzyć sobie materiał do egzaminu ósmoklasisty. Zachęcam do uczestniczenia w zajęciach, gdyż naprawdę warto. Mam przygotowanie pedagogiczne i własne materiały dydaktyczne,

Zajęcia odbywają się w Sieradzu i Grabowcu,a koszt 60 min wynosi 35 zł.

Zainteresowanych proszę o kontakt pod numerem 782832284.

Pozdrawiam i zapraszam do nauki ;-)

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Rozpoczęcie: 14.01.2020, 13:44, zakończenie: 14.01.2020 16:03

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


humanature

  782 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)