Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (NieruchomościMieszkaniaM5 (4 pokoje + kuchnia) i większe). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

OKAZJA mieszkanie parter M 5 58 m2 J.Pawła II

Oferta została wycofana przez użytkownika.

Cena: 265 000 zł / mieszkanie m5

Dwustronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 58 m2, na parterze, w centrum Sieradza: 3 pokoje + sypialnia, kuchnia, łazienka z toaletą, balkon. Rozkładowe i słoneczne.
Do lokalu przynależne pomieszczenie w piwnicy. Niski czynsz. Stan: najlepszy, bo do remontu- remontujesz i wykańczasz pod siebie, bez zbędnych uwag że terakota nie taka czy drzwi nie takie, itp. Istnieje możliwość własnej aranżacji na 3 pokoje+kuchnia lub 2 pokoje+ sypialnia + duży aneks kuchenny.
Uregulowany status prawny: 1 właściciel, bez zadłużeń, wpisów do hipoteki, etc. 
Nie załączam zdjęć- zainteresowanych zapraszam do obejrzenia na żywo, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.
Możliwa zamiana na większe, 4-pokojowe: 65 do 75m2, do 2 piętra lub w bloku z windą- bez względu na piętro i stan: może być do remontu. Możliwa zamiana na dom +dopłata.
Ogłoszenie od osoby prywatnej, bez pośredników.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Rozpoczęcie: 03.01.2020, 22:43, zakończenie: 08.07.2020 17:18

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


zukof

  739 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)