Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (NieruchomościLokale użytkowe i magazyny). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Zakład Produkcyjny ,nieruchomość,szwalnia

Oferta wygasła.

Cena: 1 000 000 zł / nieruchomość

Sprzedam Zakład Produkcyjny o powierzchni 869 m2 położony na  działce narożnej(drogi asfaltowe ,duży parking) o pow. 0,4483 ha wraz z budynkiem garażowym.Duże możliwości rozbudowy.Podstawowe przeznaczenie terenu to zabudowa przemysłowa i usługowa.Dla nieruchomości prowadzona jest księga wieczysta,obiekt posiada wycenę rynkową.Nieruchomość znajduje się w miejscowości Warta (pow.sieradzki,woj.łódzkie) ul.Kaliska 13 .Budynek może mieć różne zastosowania użytkowe,może zostać zaadoptowany na cele hotelowe, mieszkalne.Dogodna lokalizacja w centrum Polski 60 km od Łodzi,45 od Kalisza (spokojna okolica- osiedle domów jednorodzinnych, wszystkie media ,na przeciwko duże targowisko handlowe,market Dino,tereny rekreacyjne- zbiornik Jeziorsko - Przystań Jachtowa - ok 5 km ) ok 10 km do trasy S8,ok.50 km do autostrady  A2  Aktualnie w budynku prowadzona jest szwalnia o dużych mocach produkcyjnych.Zainteresowany jestem sprzedażą całości jako szwalnia,sprzedażą tylko nieruchomości jak również otwarty jestem na propozycje współpracy. .

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Rozpoczęcie: 03.01.2020, 19:49, zakończenie: 02.02.2020, 19:49

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


ignasiak81

  509 [pokaż]

Lokalizacja

  • Warta (gmina Warta)