Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (NieruchomościMieszkaniaM3 (2 pokoje + kuchnia)). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Mieszkanie

Oferta została wycofana przez użytkownika.Cena: 190 000 zł / mieszkanie m3

Sprzedam mieszkanie w sieradzu na ul. Mickiewicza na 3pietrze liczba pokoi 2 z czego duży pokój został przedzielony ścianka z kartonu gipsu która można zdemontować stan mieszkania bardzo dobry mieszkanie gotowe do wprowadzenia po remoncie nowa instalacja elektryczna 51m kuchnia z oknem drugi pokój z balkonem łazienka po remoncie brodzik mieszkanie sprzedawane bez mebli do mieszkania przynależy piwnica. Więcej inf pod numerem 730711116

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Rozpoczęcie: 29.12.2019, 14:30, zakończenie: 02.03.2020 17:36

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


audi1995

  730 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)