Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (NieruchomościMieszkaniaKawalerki i M2 (pokój + kuchnia)). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

mieszkanie

Oferta została wycofana przez użytkownika.

Cena: 149 000 zł / mieszkanie

Sprzedam kawalerkę (28,5 m2, 2 piętro) w 4-piętrowym bloku, przy ulicy Broniewskiego. Blok jest ocieplony, posiada odnowioną elewację oraz znajduje się tuż obok dużego parku. Mieszkanie posiada jeden duży pokój z balkonem, osobną kuchnie, korytarz i łazienkę wyposażona w prysznic. W największym pokoju został położony drewniany parkiet. 

Przed blokiem jest duży parking. Okolica jest cicha, spokojna i bezpieczna. Tuż za rogiem jest piekny duży park, a w okolicy mniejsze i większe sklepy spożywcze oraz Galeria Sieradzka. Czynsz wynosi około 230zł. Do mieszkania przynależy komórka w piwnicy.

Zainteresowanych zapraszam do oglądania.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Rozpoczęcie: 27.12.2019, 12:30, zakończenie: 16.01.2020 14:34

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


beatawroblewska

  697 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)