Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Usługi i WynajemDoradztwo i konsulting). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Ocena zgodności ATEX

Instytut Bezpieczństwa Technicznego, Ex Solution, świadczy usługi przeprowadzania oceny zgodności instalacji ATEX. Planujesz przeprowadzić modernizację urządzeń lub instalacji? Pamiętaj, że taki proces musi spełniać odpowiednie wymagania zgodnie z normami PN-EN 60079-14 oraz PN-EN 60079-25. Chcesz poznać odpowiedzi na pytania jak i dlaczego należy wykonać ocenę zgodności ATEX? Potrzebujesz wykonać taki audyt? Odwiedź naszą stronę ibt.org.pl/instalacje-ex/ocena-zgodnosci-instalacji-atex i skontaktuj sie z nami!

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Ostatnie zmiany: 17.02.2020 13:59
Wygasa za 15 dni
Rozpoczęcie: 26.11.2019, 12:43, zakończenie: 08.05.2021, 10:54

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


exsolution

Lokalizacja

  • cała Polska