Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (NieruchomościLokale użytkowe i magazyny). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

lokal przy ul. Sukienniczej, Sieradz

Oferta została wycofana przez użytkownika.

Cena: 220 000 zł / nieruchomość

POMNÓŻ SWOJE PIENIĄDZE

Jeśli chciałbyś zainwestować swoje pieniądze lub po prostu kupić dom i móc zaadoptować go według własnej wizji, to ta nieruchomość ma ogromny potencjał !


Do sprzedania budynek W Sieradzu przy ul. Sukienniczej, doprowadzony wewnątrz do stanu surowego, co daje Ci duże możliwości własnej adaptacji.

Powierzchnia użytkowa 160,26 m2 podzielona na 5 ustawnych pomieszczeń oraz dodatkową powierzchnię posiadającą oddzielne wejście z ulicy, więc można je przeznaczyć w celach działalności lub po prostu wykorzystać jako kolejny pokój w domu.

Działka o powierzchni 156m2 w całości zabudowana rzeczowym obiektem.

Genialną opcją jest możliwość podniesienia piętra w budynku, dzięki betonowym stropom oraz badaniom podłoża gruntowego jak i opini geotechnicznej.


Nieruchomość znajduje się w MIEJSCOWYM PLANIE ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO 14 MS - U - teren zabudowy śródmiejskiej o funkcji usługowej i mieszkaniowej jako przeznaczenie podstawowe, w ramach którego ustala się realizację przedsięwzięć inwestycyjnych obejmujących jedną z ww. funkcji z możliwością realizacji budynków gospodarczych i garaży, a także adaptację i uzupełnienie istniejącego zainwestowania terenu o funkcji zgodnej z przeznaczeniem podstawowym. 

Oznaczenie użytków i konturów klasyfikacji - Bi - inne tereny zabudowy.

MEDIA:
Nieruchomość posiada instalację wodno - kanalizacyjną oraz elektryczną. 
Istnieje możliwość podłączenia nieruchomości pod instalację ogrzewania miejskiego - PEC. 

LOKALIZACJA:
Nieruchomość położona na Starym Mieście w Sieradzu, 
u zbiegu ulic Wodnej i Sukiennicej. Teren Starego Miasta został zrewitalizowany od 2013 roku. Na Starym Mieście znajdują się restauracje, kancelarie prawnicze, sklepy handlowe oraz tereny zabudowy mieszkaniowej. 

Niedaleko Starego Miasta znajduje się również ośrodki edukacji państwowej (szkoła podstawowa, liceum oraz przedszkole), instytucje państwowe (Urząd Miasta, Starostwo Powiatowe, Sąd) oraz przystanek autobusowy miejski. 
[span style="font-size:14px;"]Zapraszam do kontaktu:
Magdalena Klimczak
tel.: 500-164-236
[/span]
 

Biuro Nieruchomości KRAWCZYK
ul. Kościuszki 6
98-200 Sieradz
43 822-35-18
www.nkrawczyk.pl


Pośrednik odpowiedzialny:
Bogumił Krawczyk, nr licencji: 20112
Treść niniejszego ogłoszenia została sporządzona na podstawie oświadczeń i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa i winna być interpretowana jako informacja o której mowa w art.71 KC


 

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Rozpoczęcie: 21.11.2019, 12:34, zakończenie: 03.06.2020 16:43

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


KRAWCZYK

  500 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)