Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (NieruchomościMieszkaniaM3 (2 pokoje + kuchnia)). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Mieszkanie PARTER 53 metry 2 pokoje OKAZJA Mi

Oferta została wycofana przez użytkownika.Cena: 168 000 zł / mieszkanie m3

Witam pilnie sprzedam mieszkanie na parterze środkowe  2 pokojowe na ulicy Mickiewicza ogrzewanie CO  Polecam tel 604436770  Mieszkanie składa się z 2 pokoi, przedpokoju, kuchni, łazienki łącznie z WC. Mieszkanie jest ciepłe, jasne, okna nowe. Natomiast okna kuchni i dużego pokoju - na zachód. W przedpokoju znajduje się szafa zabudowana. Centralne ogrzewanie oraz ciepło pochodzi z miejskiej sieci cieplnej. Do mieszkania przynależy piwnica.Istnieje możliwość korzystania z ogródka.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Rozpoczęcie: 17.11.2019, 22:46, zakończenie: 19.01.2020 02:56

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


adidog

  604 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)