Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Dom i OgródMateriały i narzędzia budowlaneHydraulika i systemy kominowe). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Przydomowa oczyszczalnia ścieków biologiczna

Oferta wygasła.Cena: 8 548 zł / sztukę

cena 8548 brutto z 23% Vat

Tech-Gaz

ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 20

98-200 Sieradz

tel. (43) 826-05-80 kom. 661-970-031

godziny otwarcia: poniedziałek - piatek 7-15, sobota 7-13

Przydomowa Oczyszczalnia ścieków biologiczna ZBS-4C

Reaktor biologiczny typu ZBS-C przeznaczony jest do oczyszczania ścieków socjalno-bytowych. Konstrukcja reaktora oparta jest na zbiorniku wykonanym z polietylenu wysokiej gęstości, podzielonym (w wersji standardowej) na komorę retencyjną i komorę biologiczną.

Sterowanie pracą oczyszczalni odbywa się poprzez pojemnik techniczny, który wyposażony jest w szereg funkcji, umożliwiających dostosowanie ich do potrzeb klienta, np.:

  • wybór trybu pracy (z poziomu menu podstawowego)
  • wybór trybu urlopowego, licznika MTG, itp.

Dodatkowo wszystkie parametry, jak i wybrane ustawienia są podtrzymywane po zaniku zasilania.

Reaktor biologiczny ZBS-4C od 3 do 4 osób, przepustowość max 900 l/d:

  • Reaktor biologiczny ZBS-4C HDPE R
  • Pojemnik techniczny z dmuchawą i sterownikiem

Oczyszczalnie ścieków ZBS oferowane są głównie w wersji kompaktowej. Działają w technologi SBR która polega na wykorzystaniu biologicznej technologii porjowego oczyszczania ścieków osadem czynnym. Brak grawitacyjnego przepływu przez oczyszczalnie oraz dawkowanie ścieków do komory biologicznej przyczynia się do zwiększenia  stopnia efektywności układu oraz umożliwia znacznie lepszą retencję. Wiąże się to z lepszym buforowaniem zwiększonego doplywu ścieków w skali dobowej. Oczyszczalnie oferowane są w wersji poziomej ZBS-C lub pionowej ZSB-PC. Małe gabarytu urządzeń oraz zakres przepustowości preferują ich zastosowanie w budownictwie jedno-i wielorodzinnym oraz w obiektach typu szkoła, hotel, itp.

Konstrukcja reaktora oparta jest na zbiorniku wykonanym z polietylenu wysokiej gęstości podzielonym na komorę retencyjną i komorę biologiczną

Sterowanie pracą oczyszczalni odbywa się poprzez pojemnik techniczny. Zasilanie 1-fazowe podłączane jest do skrzynki sterującej pracą oczyszczalni

W skład wyposażenia wchodzą następujące lelementy

-układ dawujący (porcjowe dawkowanie ścieków do komory biologicznej)

-układ napowietrzający (wyp. w dyfuzory drobnoprzęcherzykowe)

-układ recyrkulacji osadu

-układ odpompowania

Sterowanie do oczyszczalni ZBS wyposażone jest w szereg funkcji umożliwiających dostosowanie uch do potrzeb klienta np: wybór trybu pracy, trybu urlopowego, licznik MTG, itp Wszystkie parametry podtrzymywane są w przypadku zaniku zasilania

ZBS-4C HDPE R- pojemnik techniczny- zbiornik jednopłaszczowy- dwukomorowy- mała powierzchnia zabudowy- technologia SBR- dodatkowy nośnik biomasy w kom. biol.- strowanie automatyczne z wyświetlaczem- elektrozawory do pomp mamutowych- wybór trybu pracy- dmuchawa energooszczędna z zabezp. membran- do 4 RLM (użytkowników)

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Rozpoczęcie: 09.11.2019, 12:36, zakończenie: 27.09.2020, 11:58

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


tgsieradz

  661 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)