Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Pozostałe). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

ROLLUP nowoczesny stojak reklamowy, reklama

Cena: 40 zł / sztukę

Rollup'y czyli nowoczesne stojaki reklamowe zdobywają coraz większą popularność. Są efektowne, niezwykle szybkie i łatwe w montażu. Zapewniają doskonałą wizualizację firmy lub produktu oraz skutecznie wspierają promocję. 

Roll-up ma specjalną kasetę z systemem rolującym, dzięki któremu można rozwijać i zwijać grafikę. Zaletą stojaka jest też stelaż wykonany z aluminium i praktyczny mechanizm napinający. Grafikę reklamowa drukuje się zwykle na materiale typu frontlit lub blockout.

Mam do sprzedania 5 powystawowych roll-upów 200x80 bez wydruku.

Cena 1 szt - 40 zł

W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny. 

Zapraszam również na moje pozostałe aukcje.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Wygasa za 9 dni
Rozpoczęcie: 06.11.2019, 00:32, zakończenie: 29.01.2021, 22:21

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


whatsername

  601 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)