Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (NieruchomościGrunty i działkiGrunty rolne). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Uwaga. Super okazja. Działka z lasem 1ha 77a

Cena: 37 000 zł / działkę rolną

Proponuję Państwu działkę rolną w okazyjne cenie. Areał to 1h 77a w tym 80a dorosłego lasu. Drzewostan to: sosna, brzoza i piękne donośne olchy. Podana cena to szacunkowa wartość drewna. Jest zgoda na trzebierz i zrąb. Jak z tego wynika grunt oddam w prezencie. Wartość ziemi w tym rejonie według cen państwowych to nie mniej jak 16-18 tys za hektar. Dodać należy, że ok 1h, to urodzajna na torfowisku łąka, z dopłatą ok. 1 tys zł. rocznie z ARiMR, nie licząc zysku ze zbioru siana. Jest to super inwestycja na przyszłość i super lokata kapitału. Dlaczego sprzedaje, bo inwestuje w inną nieruchomość bliżej miejsca zamieszkania. Więcej info na tel. 697613343. Polecam. Nie odpowiada Ci cena, podaj swoją a wszystko możliwe, że się dogadamy. Działkę można podzielić geodezyjne na 2 nr. Łąka i las, każde z osobna, maja poniżej 1ha, droga z obu stron działki, więc może kupić osoba nie będąca rolnikiem. Wyjątkowa okazja że względu na wartość drewna. 

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Ostatnie zmiany: 19.04.2020 11:22
Wygasa za 6 dni
Rozpoczęcie: 04.11.2019, 16:39, zakończenie: 29.10.2020, 06:56

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


ul0415

  697 [pokaż]

Lokalizacja

  • Tyczyn (gmina Burzenin)