ASYSTENT PROJEKTANTA

W związku z dynamicznym rozwojem biura projektowego sieci i instalacji sanitarnych, poszukujemy osób na stanowisko ASYSTENT PROJEKTANTA

Opis stanowiska pracy:

• kontakt z klientem,
• wykonanie pomiaru w terenie,
• przygotowywanie wniosków/ pism do urzędów, instytucji,
• praca przy tworzeniu projektów sieci i instalacji sanitarnych,
• obsługa programu z rodziny CAD, wykonywanie rysunków branżowych,
• kontakt z geodetami, projektantami, wykonawcami, urzędami,

Wymagania:

  • mile widziana znajomość programów z rodziny CAD,
  • mile widziana umiejętność czytania map geodezyjnych,
  • dokładność, systematyczność,
  • silna motywacja i zaangażowanie do pracy,
  • prawo jazdy kat. B,
  • podstawowa znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

  • pracę w oparciu o umowę
  • praca w dynamicznym, rozwijającym się zespole
  • system premiowy
  • szkolenie branżowe
  • możliwość rozwoju

Prosimy o przesyłanie CV na adres email:

projektygazowe@gmail.com w temacie wpisując: praca asystent projektanta

Do zgłoszenia prosimy załączyć klauzulę następującej treści:

 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10.05.2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018, poz. 1000). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych, ich poprawiania oraz wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych jest dobrowolne."

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

projektygazowe

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)