Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Usługi i WynajemNieruchomościWynajem lokali użytkowych). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Lokal 80 m2 w Rynku

Oferta została wycofana przez użytkownika.Do wynajęcia atrakcyjny lokal o pow. podstawowej 80 m.kw. z możliwością powiększenia powierzchni wynajmowanej do 130 m.kw. w Rynku w Sieradzu.

Samodzielny lokal położony na parterze w zadbanej kamienicy zrewitalizowanego sieradzkiego Rynku, przeznaczony do prowadzenia działalności usługowej lub handlowej.

Obecnie przystosowany zgodnie z obowiązującymi przepisami do prowadzenia działalności gastronomicznej.

Lokal składa się z sali głównej, kuchni, toalety dla gości i toalety dla personelu, pomieszczenia socjalnego dla pracowników, zmywaka, magazynu suchego, obieralni warzyw, pomieszczenie do przygotowania mięsa.

Do dyspozycji najemcy dwie przestrzenne witryny wyposażone w szyby antywłamaniowe P4 oraz wyznaczone na elewacji budynku  miejsca które pozwolą na dowolne zareklamowanie nowej działalności.

Czynsz za powierzchnię podstawową w okresie letnim – 2 500 zł netto.

W okresie grzewczym doliczyć należy koszty zużytego materiału grzewczego (oleju). W następnym sezonie planowane podłączenie budynku pod PEC.

Bezpośrednio przed lokalem miejsca parkingowe stanowiące duże udogodnienie dla klientów. 

ZADOWOLONY KLIENT JEST GWARANCJĄ SUKCESU NASZEGO ZESPOŁU. JESTEŚMY TU DLA CIEBIE :)

Zapraszamy na prezentację


Doradca prowadzący ofertę:
Katarzyna Gwizdała
kom. 502 66 60 60
tel. 43 827 50 50

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Wioleta Piotrowska (licencja nr: 20011).
Staramy się, aby informacja dotycząca oferowanej nieruchomości była możliwie dokładna, kompletna i aktualna. Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji. Informacja ta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa i winna być interpretowana jedynie jako informacja o której mowa w art. 71 KC.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Rozpoczęcie: 09.10.2019, 13:22, zakończenie: 25.05.2020 11:35

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


WGN-Nieruchomosci

  502 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)