Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Rynek PracyDam pracęPraca stała). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU

Prime Staff jest firmą działającą na rynku od 1993 r. Zapewniamy stabilne zatrudnienie dla pracowników z różnych branż. Szukasz pracy – pozwól, abyśmy to my znaleźli dla Ciebie idealnego i uczciwego pracodawcę!

Dla naszego Klienta prężnie działającej firmy w branży drobiarskiej poszukujemy pracownika na stanowisko:

OBOWIĄZKI:

·        Instalacja nowych maszyn i urządzeń

·        Monitorowanie realizacji planu przeglądów okresowych i remontów

·        Analiza stanu technicznego urządzeń, maszyn, instalacji i budynków

·        Zapewnienie części zamiennych i  materiałów eksploatacyjnych do maszyn

·        Prowadzenie dokumentacji na stanowisku pracy

·        Utrzymanie ciągłości maszyn i innych urządzeń produkcyjnych

WYMAGANIA:

·        Wykształcenie minimum zawodowe

·        Wiedza specjalistyczna z zakresu mechaniki i elektromechaniki

·        Uprawnienia SEP do 1 Kv (mile widziane)

·        Prawo jazdy kat. B

·        Dyspozycyjność

·        Dokładność

·        Pracowitość

·        Umiejętność pracy zespołowej

·        Gotowość do podjęcia pracy w systemie 3 zmianowym

·        Książeczka sanitaro-epidemiologiczna

OFERUJEMY:

·        Atrakcyjne wynagrodzenie

·        Umowę o pracę

·        Stabilne i uczciwe warunki zatrudnienia

·        Ubezpieczenie grupowe

·        Przyjazną atmosferę pracy

Prime Staff Services Limited Sp. z o.o. Oddział w Polsce wpisany jest do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem: 21561.

W CV prosimy o dołączenie klauzuli:
Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Prime Staff moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej oraz przyszłych rekrutacj

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Ostatnie zmiany: 08.10.2019 14:02
Wygasa za 25 dni
Rozpoczęcie: 08.10.2019, 14:02, zakończenie: 07.11.2019, 13:02

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii

PrimeStaff

  514 [pokaż]

Lokalizacja

  • Gruszczyce (gmina Błaszki)