Asystent / Asystentka Dyrektora Regionalnego

CENTRUM BROKERS To ponad 20 lat doświadczenia w zakresie doradztwa ubezpieczeniowego. Działamy wyłącznie w interesie Klienta, a nie na rzecz zakładu ubezpieczeń. Nasza rola nie ogranicza się wyłącznie do zawierania umów ubezpieczenia, uczestniczymy także podczas procesów likwidacji szkód. Nasz Status daje pełną swobodę działania, pozwala dotrzeć do każdego produktu ubezpieczeniowego, negocjowania warunków i stawek. Stawiamy na budowę wieloletnich relacji z Klientem poprzez zabezpieczenie przyszłości jego firmy. Nasi klienci nie ponoszą żadnych dodatkowych kosztów obsługi.

ASYSTENT / ASYSTENTKA DYREKTORA REGIONALNEGO

miejsce pracy: Łódź / Sieradz

Główne zadania:

·         Umawianie spotkań sprzedażowych z potencjalnymi klientami sektora B2B

·         Wstępna weryfikacja i analiza potrzeb firmy w celu umówienia efektywnego spotkania sprzedażowego

·         Prowadzenie bazy, tworzenie raportów oraz wprowadzanie informacji do kalendarza

·         Budowanie profesjonalnego i pozytywnego wizerunku Firmy Centrum Brokers

·         Realizacja założonego planu sprzedaży zgodnie ze strategią sprzedażową firmy

Od Kandydatów oczekujemy:

·         Wykształcenie min. średnie

·         Bardzo dobrej organizacji własnej pracy

·         Komunikatywności, sumienności oraz odpowiedzialności

·         Pracowitość, systematyczność i konsekwencja w działaniu

·         Pozytywnego nastawienia

·         Znajomości i umiejętności wykorzystywania aplikacji MS Office

·         Umiejętności obsługi komputera

mkozlowska

 504 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)