Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Usługi i WynajemMotoryzacja i transportPozostałe). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

POWER BOX PODNIESIENIE MOCY WSZYSTKIE MARKI

Z ciągłym rozwojem firmy All Tuning jak i pytaniami klientów postanowiliśmy dołożyć do naszej oferty POWER BOXy.

Oferta skierowana jest do wszystkich posiadaczy samochodów osobowych, dostawczych wyposażonych w silnik doładowany Diesel oraz benzynowy. Którzy zakupili nowy samochód i boja się utraty gwarancji w swoim samochodzie w przypadku wykonania klasycznego CHIPTUNINGU.

Najlepszym rozwiązaniem jest montaż Power Boxa, który podpięty jest w oryginalny kostki instalacji elektrycznej samochodu pozwala na bezinwazyjne zwiększenie mocy silnika. A w razie potrzeby wymontowanie z samochodu i nie pozostawienie śladu montażu.

Efekty przyrostu mocy są porównywalne z efektami klasycznego chiptuningu.

Ale jest jedna różnica miedzy chiptuningiem a PowerBoxem, w przypadku Power boxa możesz sam zmieniać ustawienia mocy swojego samochodu (do dyspozycji przynajmniej 8 różnych poziomów mocy), a przypadku chiptuningu nie mamy takiej możliwości.

Serdecznie zapraszamy do zakupu i montażu w naszej firmie.

Towar jest objęty 1 roczną gwarancją.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Wygasa za 19 dni
Rozpoczęcie: 30.09.2019, 15:36, zakończenie: 18.03.2021, 13:47

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


alltuning_pl

  602 [pokaż]

Lokalizacja

  • Stawiszcze (gmina Sieradz)