Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (NieruchomościMieszkaniaM3 (2 pokoje + kuchnia)). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Przestronne 2 pokoje / parter

Oferta wygasła.

Cena: 169 000 zł / nieruchomość

Zapraszam do zakupu 2 pokojowego, przestronnego mieszkania w bloku w Sieradzu.

Lokum usytuowane jest na parterze. Mieszkanie ma 34m2, ale posiada przestronne 2 pokoje tj. Salon z aneksem kuchennym oraz sypialnie.

Dodatkowo znajduje się łazienka wraz z toaletą. W łazience znajduje się kabina firmy RadaWay z wysokiej jakości szkła. Reszta armatury również jest sprawdzonych, wysokiej jakości armatury łazienkowej i sanitarnej. W strefie kuchennej są płytki, a w pokojach panele w ciepłym, czekoladowym odcieniu. Mieszkanie zachowane jest w uniwersalnych odcieniach, dzięki czemu każdy z nowych właścicieli, będzie mógł zaaranżować wedle własnych oczekiwań.

Wymieniona instalacja elektryczna wraz z oknami.

Spółdzielnia mieszkaniowa, czynsz ok. 300zl + prąd. Bezpieczne otoczenie. Pod blokiem znajduje się przestronny parking oraz place zabaw, a także sklep spożywczy.

Zapraszam do kontaktu!

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Rozpoczęcie: 18.09.2019, 20:16, zakończenie: 01.11.2019, 16:04

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


martynamartyna

  511 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)