Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Oddam Za DarmoRośliny i zwierzęta). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Pies w typie owczarka belgijskiego malinois

Oferta została wycofana przez użytkownika.

Logan jest psem w typie owczarka belgijskiego malinois. Ma ok. 2-3 lat. Chłopak spędził rok w schronisku, w którym sobie zupełnie nie radził. Trafił do Fundacji w marcu 2019 r jako wycofany pies, panicznie bojący się człowieka. Pomimo wielkiego strachu, Logan jest bardzo ciekawskim psem. Potrzebuje bardzo dużo czasu by człowiekowi zaufać. Ale gdy pokona tę barierę, pokazuje swoje prawdziwe oblicze, czyli przyjaznego, wesołego, lubiącego się bawić i bardzo energicznego młodego psiaka. 

Logan został zachipowany i wykastrowany. 

Jakiego opiekuna szukamy? 

- takiego, który ma bardzo dużo czasu i chęci by chłopaka oswajać, uczyć go niemalże wszystkiego i który będzie prowadził bardzo aktywny tryb życia z tym fantastycznym psem 

- takiego, który nie prowadzi bogatego życia towarzyskiego 

- raczej mieszkającego na obrzeżach miasta lub na wsi 

- mile widziana zrównoważona sunia, przy której Logan by się szybciej otworzył. 

Czas i ogromna praca zostaną wynagrodzone szturchaniem nosem, zachętą do zabawy lub przytulaniem się cudownego kochanego dzikuska <3.

Logan jest pod opieką Fundacji Psi Dworek, ok. 20 km od Sieradza. 

Obowiązuje wizyta przedadopcyjna. 

Tel.: 507 209 428 lub 667 620 275

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Rozpoczęcie: 16.09.2019, 12:47, zakończenie: 09.01.2020 16:09

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


Natalia_Lohmann

  667 [pokaż]

Lokalizacja

  • Ligota (gmina Burzenin)