Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (NieruchomościMieszkaniaM5 (4 pokoje + kuchnia) i większe). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

NOWE mieszkanie 87,25 m2- rozbudowa osiedla!

Oferta wygasła.

Cena: 357 735 zł / mieszkanie

SBD EKO-DOM s.c. Sieradz ul. M. Rapackiego 3

Oferujemy sprzedaż mieszkania 87,25m2 x 4100zł/m2 które powstanie na rozbudowywanym osiedlu mieszkaniowym w Sieradzu w obrębie ulic 11 Listopada, Braterstwa Broni, Reymonta.

Rozbudowa osiedla o V ETAP polegać będzie na budowie trzech budynków wielorodzinnych budowanych w kolejności B, C, A.

Proponowane mieszkanie znajduje się w budynku A.

Budowane przez nas osiedle charakteryzuje sie wysokim standardem wykończenia, dbałością o detale i zadowoleniem klienta, idealną komunikacją z centrum miasta oraz łatwym wjazdem na trasę S8.

Podobnie jak na poprzednich etapach całość inwestycji będzie ogrodzona, a na terenie każdy mieszkaniec ma możliwość zakupu minimum jednego miejsca parkingowego oraz komórki lokatorskiej zlokalizowanej w piwnicach budynków.

Zapraszamy do kontaktu w sprawie zakupu mieszkań i dostepności pod numerami telefonów:

Marian Belica - 609 093 067

Józef Szarzala - 601 345 253

www.sbdeko-dom.pl

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Rozpoczęcie: 25.08.2019, 11:16, zakończenie: 02.02.2020, 17:47

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


SBD_EKO-DOM

  609 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)