Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Oddam Za DarmoRośliny i zwierzęta). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Duddley i Henry szukają domu

Oferta wygasła.

4 miesięczny Duddley. Masakryczny przytulas. Lgnie do wszystkich naszych gości. Jak już zapuści traktor to końca nie słychać. Ufny do przesady. Chciałby do nowego domu że swoim bratem Henrym bo żal rozdzielać ( chłopaki są bardzo zżyte) ale ponieważ szansę na dom dla dwupaków jakoś marne to Duddley może też pojechać sam...
Henry jest bardziej stonowany bo przedkłada zabawę nad człowieka ale gdy tylko przyjdzie pora drzemki to drżyjcie narody! wtula się w szyję i włosy. Ma smykałkę kombinatora. Jak się zagubi to często nawołuje brata.

Oba chłopaki odrobaczone, zaszczepione i z książeczkami zdrowia.
Sieradz woj łódzkie
502304892

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Rozpoczęcie: 20.08.2019, 22:34, zakończenie: 17.10.2019, 14:18

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


saevitia

  502 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)