Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Oddam Za DarmoRośliny i zwierzęta). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

oddam kotki

Oferta wygasła.

Dziś za moimi dziećmi przybłąkały się z lasu dwa małe kotki. Na moje oko obie to dziewczynki, mają może ze dwa miesiące. Kotki bardzo sympatyczne, oswojone, cudownie mruczą i są prześmieszne. Wyglądają na zdrowe. Zakochałam się od razu. Moje dzieci też, wstępnie nazwały je James i Burdelik (jeszcze przed określeniem płci). Niestety nie mogę ich przygarnąć, bo synek ma alergię no i w mieszkaniu nie mam warunków. Na działce wszyscy sąsiedzi dookoła mają psy, które mogą stanowić niebezpieczeństwo dla tych maluchów. Chętnie oddam w dobre ręce. Pomóżcie.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Rozpoczęcie: 17.08.2019, 22:49, zakończenie: 16.09.2019, 22:49

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


gosix_ja

  665 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)