Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Usługi i WynajemNieruchomościWynajem lokali użytkowych). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Lokal użytkowy do wynajęcia przy wiodącej sieci

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 470 m2 położony w centrum Sieradza przy ul. Wojska Polskiego 2 w zmodernizowanym budynku handlowym po sieci Carrefour. Możliwość podziału oraz adaptacji pod potrzeby Najemcy.

W obecnym momencie trwa komercjalizacja budynku, w tym w grudniu 2020 r. otworzy się w nim wielkopowierzchniowy sklep wiodącej sieci z artykułami dekoracyjnymi jak i zostanie on rozbudowany o dodatkową powierzchnię usługowo-biurową 700m2. Budynek jest w trakcie modernizacji, wyposażony zostanie w nowoczesną elewację oraz duże witryny szklane. 

Obiekt zlokalizowany jest na działce nr 23 i 25 obręb 17 z wjazdem od ul. Sienkiewicza, od ul. Kasztanowej, jak i od strony parkingu Leroy Merlin - na terenie centrum handlowego którego powierzchnia handlowa wynosi ok. 13.000 m2. Jest to największe centrum handlowe w regionie które to, mając na uwadze zainteresowanie potencjalnych sieci handlowo-usługowych docelowo zwiększy swój obszar do powierzchni ok. 16.000 m2. Aktualnie centrum jest w trakcie procesu komercjalizacji. Obecnie zlokalizowany jest w nim wielkopowierzchniowy sklep Leroy Merlin oraz stacja paliw. Dalsza komercjalizacja terenu w roku 2020 obejmowała będzie min. ulokowanie sklepu sieciowego z artykułami dekoracyjnymi, dodanie funkcji usługowo-biurowej w istniejącym budynku (oddanie planowane jest na grudzień 2020r.), ulokowanie myjni samoobsługowej wraz z automatyczną myjnią tunelową, pasażu handlowego z operatorem spożywczym.  Łączny obszar działki na której znajdują się wskazane wyżej oraz planowane inwestycje wynosi 55.000 m2.

Mając na uwadze potencjał wskazanej wyżej nieruchomości jest to w obecnym momencie najbardziej atrakcyjny teren w Sieradzu i regionie pod działalność handlową.

Kontakt:

prezes@agrojumal.com.pl

nieruchomosci@agrojumal.com.pl

Telefon:

601869352

503878201

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Ostatnie zmiany: 12.03.2020 13:39
Wygasa za 21 dni
Rozpoczęcie: 07.08.2019, 11:24, zakończenie: 25.07.2020, 10:09

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


Jumal

  601 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)