Wystawiaj za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Sport, Zdrowie i UrodaSprzęt specjalistyczny). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Sprzedam kącik lustrzany

Cena: 3 300 zł / sztukę

Sprzedam Kącik lustrzany wyłozony lustrami po bocznych ścianach .Lustra te są bezpieczne odporne na wszelkiego rodzaju uderzenia (zamiast lustra szklanego jest zastosowane akrylowe) .Osoba znajdująca się w kaciku skupia uwagę na samym sobie .Kącik składa się z dwóch luster ustawionych prostopadle do siebie .

wymiary 130x130,

wyposażenie : materac kolorowy ćwiatrka półkola , zestaw światłówodów 100 szt x2,5m , projektor z tarczą efekt rozgwieżdżonego nieba .

kącik był zakupiony dwa lata temu używany przez jedno dziecko w czasie zajęc sensorycznych bardzo mało nie ma żadnych uszkodzeń jest jak nowy . cena nowego takiego zestawu to 5900 był zakupiony w firmie inbar

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Ostatnie zmiany: 03.08.2020 16:15
Wygasa za 26 dni
Rozpoczęcie: 01.08.2019, 17:16, zakończenie: 26.07.2022, 18:49

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


jakubek22

  692 [pokaż]

Lokalizacja

  • Brzeźnica (gmina Burzenin)