Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Dom i OgródNarzędziaWkrętarki, wiertarki i młotowiertarki). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

TRYTON MŁOTOWIERTARKA 850W SDS TMM850K

Oferta wygasła.

Cena: 300 zł / sztukę

Młotowiertarka Tryton jest najlepszym narzędziem wśród dwukilogramowych młotów. Narzędzie przeznaczone jest dla specjalistów i posiada silnik o mocy 850 W oraz ulepszony mechanizm udarowy zapewniający większą wydajność pracy w porównaniu do innych modeli.

Dwukilogramowe wiertarki SDS Tryton to narzędzia wydajne i żywotne. Silniki o mocy 850 W oraz ulepszony mechanizm udarowy gwarantują energię pojedynczego udaru wynoszącą 2,7 J. Energia udaru jest przenoszona na elektronarzędzie niemal bez strat, co znacznie ułatwia pracę użytkownikom.

Młotowiertarka SDS Tryton posiada 4 nastawne zakresy pracy: wiercenie, wiercenie z udarem, podkuwanie oraz pozycjonowanie dłuta.

Narzędzia takie jak młotowiertarka Tryton oprócz funkcji dłutowania mają możliwość wykonywania obrotów w prawo i w lewo. Zostały bowiem zaopatrzone w przełącznik obrotów.

Wiertarka posiada wymienny uchwyt SDS-plus na kluczykowy uchwyt wiertarski. Oba uchwyty są zabezpieczone przed wnikaniem pyłu i można je stosować wymiennie. Dzięki temu użytkownik może w ciągu paru sekund przezbroić młot do prac w kamieniu, obróbki drewna i metalu.

Sygnalizacja zużycia szczotek, oraz podłączenie do sieci zasilającej.

DANE TECHNICZNE:

Obroty młotowiertarki regulowane w zakresie: 0-1100 obr/min

Częstotliwość udarów młota 5200 min-1

Maksymalna średnica wiercenia w drewnie 40 mm

Maksymalna średnica wiercenia w stali 13 mm

Maksymalna średnica wiercenia w betonie 26 mm

AKCESORIA 6,8,10 DŁUTA PROSTE ŁOPATA, PRZEWÓD 3M SZCZOTKI ORAZ WYGODNY KUFER.

Energia udaru elektropneumatycznego młotowiertarki: 2,7 J

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Rozpoczęcie: 26.07.2019, 18:34, zakończenie: 20.03.2020, 19:11

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


SPRZEDAM1

  535 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (cały powiat)