KIEROWNIK DS. INWESTYCJI I OCHRONY ŚRODOWISKA (

DROGBRUK to bardzo dynamicznie rozwijająca się firma działająca od 20 lat na rynku drobnowymiarowych elementów betonowych. Do swojego nowo wybudowanego zakładu produkcyjnego poszukujemy osoby na stanowisko:

KIEROWNIK DS. INWESTYCJI
I OCHRONY ŚRODOWISKA
(BŁASZKI)

Główne zadania:
•    Tworzenie kosztorysów i harmonogramów zadań inwestycyjnych;
•    Bezpośredni nadzór nad zespołem pracowników;
•    Publikacja zapytań ofertowych, analiza ofert, wybór najkorzystniejszego wykonawcy;
•    Nadzór nad firmami podwykonawczymi;
•    Sporządzanie raportów na potrzeby Zarządu;
•    Współpraca z właściwymi urzędami i podmiotami zewnętrznymi w zakresie realizowanych zadań inwestycyjnych i OŚ;
•    Nadzór nad dokumentacją (terminy, pozwolenia, badania, przeglądy itd.) OŚ

Wymagania:
•    wykształcenie wyższe techniczne (budownictwo);
•    minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;
•    wiedza w zakresie zarządzania projektem inwestycyjnym;
•    wiedza i doświadczenie w zarządzaniu zespołem;
•    komunikatywność;
•    umiejętność zarządzania budżetem;
•    umiejętność analizy dokumentacji technicznej;
•    umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów technicznych;
•    pasja w tworzeniu nowych rozwiązań;
•    prawo jazdy kat. B;

Oferujemy:
•    możliwość własnego rozwoju poprzez dużą samodzielność w podejmowaniu decyzji;
•    interesującą, pełną wyzwań pracę w bardzo dynamicznie rozwijającej się firmie;
•    motywacyjny system wynagrodzeń;
•    odpowiednie narzędzia pracy;

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: rekrutacja@drogbruk.pl

Do zgłoszenia prosimy załączyć klauzulę następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Drog-Bruk A.P. Szczerek Spółka Jawna w Błaszkach ul. Polna 29, dla potrzeb niezbędnych w realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10.05.2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018, poz. 1000). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych, ich poprawiania oraz wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych jest dobrowolne.

Drog-Bruk

Lokalizacja

  • Błaszki (gmina Błaszki)