Wystawiaj za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Rynek PracyDam pracęPraca stała). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

PRACOWNIK PRODUKCYJNY-RÓŻNE STANOWISKA(BŁASZKI)

Firma DROG-BRUK Sp. J. Błaszki ul. Polna 29, specjalizująca się w produkcji kostki brukowej w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osób na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCYJNY
( SORTOWACZ / OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO )

Miejsce pracy : Błaszki

Wymagania:
• Dyspozycyjności i sumienności
• Umiejętności pracy w zespole
• W przypadku pracy na stanowisku operator wózka widłowego aktualnych uprawnień UDT

Wybranym osobom oferujemy:
• Pracę w ruchu ciągłym, w systemie pracy zmianowej
• Wynagrodzenie podstawowe + premia
• Umowę o pracę (etat)
• Dodatkowe benefity pracownicze
• Możliwość rozwoju osobistego

Jeżeli interesuje Cię stała praca prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres  e-mail: rekrutacja@drogbruk.pl lub o kontakt telefoniczny – tel. 532 546 055

Do zgłoszenia prosimy załączyć klauzulę następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Drog-Bruk A.P. Szczerek Spółka Jawna w Błaszkach ul. Polna 29, dla potrzeb niezbędnych w realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10.05.2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018, poz. 1000). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych, ich poprawiania oraz wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych jest dobrowolne.”
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Ostatnie zmiany: 16.05.2022 12:17
Wygasa za 12 dni
Rozpoczęcie: 23.07.2019, 14:57, zakończenie: 11.04.2023, 19:42

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


Drog-Bruk

  532 [pokaż]

Lokalizacja

  • Błaszki (gmina Błaszki)