KIEROWCA SAMOCHODU CIEŻAROWEGO Hakowie(BŁASZKI)

Jesteśmy bardzo dynamicznie rozwijającą się firmą działającą od ponad 10 lat na rynku w produkcji pelletu.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Kierowca zestwu kontenerowego
(HAKOWIEC)

Główne zadania:

  • Wykonywanie transportu samochodowego zgodnie ze zleceniem załadunkowym
  • Kontrola załadowanego towaru
  • Zabezpieczenie przewożonego ładunku
  • Prowadzenie dokumentacji transportowej

Wymagania:

  • Prawo jazdy kategorii C+E plus doświadczenie zawodowe na stanowisku kierowcy samochodu ciężarowego typu hakowiec
  • Aktualne badania psychologiczne
  • Karta kierowcy
  • Uprawnienia na przewóz rzeczy
  • Silna motywacja i zaangażowanie do pracy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Motywacyjny system wynagrodzeń
  • Pracę w systemie dwuzmianowym
  • Dofinansowywanie posiłków
  • Ubezpieczenie grupowe

Jeżeli interesuje Cię stała praca prosimy o przesłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres e-mail: rekrutacja@pelletenergy.pl  z dopiskiem: „kierowca-hakowiec”. Więcej informacji- tel. 532546055

Klauzula:

Drog-Bruk

 532 [pokaż]

Lokalizacja

  • Błaszki (gmina Błaszki)