Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (NieruchomościGrunty i działkiBudowlane). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Super działki budowlane przy asfalcie Stoczki

Ta oferta była niezgodna z regulaminem i została usunięta.

IV Publikacja ogłoszeń, punkt 8:
Publikacja ogłoszenia w dziale "Sprzedaż / towary" wymaga podania w formularzu przez Wystawiającego konkretnej ceny oraz sprecyzowania czego dokładnie podana cena dotyczy.

W przypadku nieruchomości nie ma możliwości sprzedaży pojedynczo 1 m2, wymagamy więc podawania ceny sumarycznej za całość.

Prosimy wystawić ofertę ponownie z poprawnie określoną ceną za całą nieruchomość.
Cena: 45 zł / 1/m2

Sprzedaż działek budowlanych pod zabudowę jednorodzinną, działki o powierzchni od 1000-3000 m2 położone w miejscowości Stoczki gm. Sieradz.
4 działki przy drodze głównej z warunkami zabudowy o pow: 1400m2, 1200m2, 1200m2, 1600m2 gotowe do sprzedaży - Ostateczna powierzchnia działek do domówienia. Zapraszamy do kontaktu, możliwość umówienia spotkań 7 dni w tygodniu.
Działki w pięknej, zielonej okolicy w otoczeniu drzew i nasadzeń, w bezpośrednim sąsiedztwie zabudowa prywatna - jednorodzinna. Wjazd na działki bezpośrednio z gminnej drogi asfaltowej Stoczki-Chojne, 10 km od Sieradza. Media: prąd, woda, kanalizacja zlokalizowane w drodze asfaltowej - wydane warunki techniczne przyłączy.
Idealne miejsce do życia dla rodzin  z dziećmi oraz tych, którzy cenią spokój i kontakt z naturą.
W załączniku mapa poglądowa z naniesionymi działkami wraz z planowaną drogą wewnętrzną.
Dobra komunikacja z trasą S8 Warszawa - Wrocław.
Świetna inwestycja na przyszłość, dogodny dojazd, piękna okolica, atrakcyjna cena, w pełni uregulowana kwestia własności-nabycie od osoby prywatnej, SPRZEDAŻ BEZPOŚREDNIA!

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Rozpoczęcie: 18.07.2019, 10:37, zakończenie: 23.08.2019 12:30

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


Podolchami

  533 [pokaż]

Lokalizacja

  • Stoczki (gmina Sieradz)