Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Rynek PracyDam pracęPraca stała). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

zatrudnię pracowników na produkcję

Oferta wygasła.Firma Entalpia Europe Sp. z o.o. z siedzibą Sieradz, ul. POW 64A zatrudni pracowników na produkcję.
Wymagania
motywacja do pracy
sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań 
umiejętność pracy zespołowej 
Oferujemy
zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę, premię, 
zmianowy system czasu pracy, od poniedziałku do piątku 
rozszerzony pakiet medyczny 
pakiet sportowy 
 
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV z klauzulą:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Entalpia Europe Sp. z o.o. z siedzibą w Sieradzu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r.,poz. 922)”.
Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji."
Informujemy, że Administratorem danych jest Entalpie Europe Sp. z o.o. z siedzibą w Sieradzu przy ul.P.O.W. 64A .Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne
Firma zastrzega sobie możliwość kontaktowania się z tylko wybranymi kandydatami.

 

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Rozpoczęcie: 15.07.2019, 14:31, zakończenie: 20.10.2021, 12:15

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


BeatkaS

  735 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)