Wystawiaj za darmo Logowanie Rejestracja

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (NieruchomościGrunty i działkiInwestycyjne). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Działka inwestycyjna Warta

Cena: do ustalenia

 Lokalizacja

Działka Nr. 20/3 ma powierzchnię ok. 9871 m 2. Działka leży w odległości ok. 160 mb od ul.Sieradzkiej, drogi krajowej nr 83 Sieradz-Turek. Zlokalizowana jest przy nowo wykonanej ul. Terenowej o nawierzchni asfaltowej z chodnikiem i w pobliżu drogi krajowej. Działka posiada atrakcyjną lokalizcję i doskonałą obslugę komunikacyjną. Lokalizacja ogólna korzystna, bowiem w mieście z siedzibą władz miejsko/gminnych, centrum szkolnictwa, handlu, usług i instytucji publicznych. W odległości 15 km od Sieradza. W sąsiedztwie zabudowa usługowa, objekt hotelowo-gastronomiczny, zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, wolne tereny inwestycyjne i pola uprawne. W dalszym sąsiedztwie specjalistyczny szpital, budownictwo wielorodzinne, zabudowa jednorodzinna. Dojazd od ul. Terenowej. Nieruchomość może korzystać z następującej infrastruktury technicznej: energii elektrycznej, sieci wodociągowej  miejskiej, nowo wybudowanej sieci kanalizacji sanitarnej.

Charakterystyka

Nieruchomość niezabudowana, stanowi obecnie grunt orny uprawiany rolniczo. Teren od ulicy ogrodzony jest siatką. Wjazd bezkolizyjny z drogi publicznej.

Obecne przeznaczenie działki zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z dnia 21.12.2011 -zabudowa przemysłowa.

 

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Ostatnie zmiany: 30.04.2024 21:04
Wygasa za 23 dni
Rozpoczęcie: 04.07.2019, 12:52, zakończenie: 07.08.2024, 21:34

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!


Sylwia1975

 501 [pokaż]

Lokalizacja

  • Warta (gmina Warta)