Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (NieruchomościGrunty i działkiInwestycyjne). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Działka inwestycyjna Warta

Cena: 300 000 zł / działkę inwestycyjną

 Lokalizacja

Działka Nr. 20/2 ma powierzchnię 9930 m 2, nadaje się zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego uchwalonym Uchwałą Nr. XV/75/2011 Rady Miasta i Gminy Warta z dnia 21.12.2011 pod zabudowę przemysłową i usługową. Działka leży w odległości ok. 160 mb od ul.Sieradzkiej, drogi krajowej nr 83 Sieradz-Turek. Zlokalizowana jest przy nowo wykonanej ul. Terenowej o nawierzchni asfaltowej z chodnikiem i w pobliżu drogi krajowej. Działka posiada atrakcyjną lokalizcję i doskonałą obslugę komunikacyjną. Lokalizacja ogólna korzystna, bowiem w mieście z siedzibą władz miejsko/gminnych, centrum szkolnictwa, handlu, usług i instytucji publicznych. W odległości 15 km od Sieradza. W sąsiedztwie zabudowa usługowa, objekt hotelowo-gastronomiczny, zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, wolne tereny inwestycyjne i pola uprawne. W dalszym sąsiedztwie specjalistyczny szpital, budownictwo wielorodzinne, zabudowa jednorodzinna. Dojazd od ul. Terenowej. Nieruchomość może korzystać z następującej infrastruktury technicznej: energii elektrycznej, sieci wodociągowej  miejskiej, nowo wybudowanej sieci kanalizacji sanitarnej.

Charakterystyka

Nieruchomość niezabudowana, stanowi obecnie grunt orny uprawiany rolniczo. Teren od ulicy ogrodzony jest siatką. Wjazd bezkolizyjny z drogi publicznej.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Ostatnie zmiany: 19.09.2019 20:22
Wygasa za 6 dni
Rozpoczęcie: 04.07.2019, 12:52, zakończenie: 19.10.2019, 20:22

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


Sylwia1975

  501 [pokaż]

Lokalizacja

  • Warta (gmina Warta)