Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Rynek PracyDam pracęPraca stałaPraca biurowa). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Kosztorysant/Oferent

Oferta wycofana (nieaktualna)!

Firma MM ALUMINIUM to przedsiębiorstwo działające w branży szeroko pojętej stolarki z aluminium, konstrukcji całoszklanych oraz paneli elewacyjnych.

Doświadczony zespół w połączeniu z nowoczesnym parkiem maszynowym gwarantuje wysoką jakość i estetykę wyrobów, pozwala na zaoferowanie wyszukanych i złożonych konstrukcyjnie produktów. Staramy się dobierać dostawców i surowce tak, aby wyroby były funkcjonalne, nowoczesne i służyły latami.

Swoim klientom oferujemy nie tylko gotowe wyroby, ale również ich profesjonalny montaż.

Swój sukces zawdzięczamy ciągłemu doskonaleniu, nie stoimy w miejscu ale staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klienta.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Chojne - Siedziba Firmy

Opis stanowiska:

•        kontakt z nowymi oraz stałymi Klientami,

•        przygotowanie i przedstawianie ofert handlowych w zakresie naszej działalności,

•        inne prace biurowe.

Wymagania:

•        Dobra organizacja pracy,

•        Dokładność, systematyczność i odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole.

•        Postawowa znajomość środowiska CAD,

Oferujemy:

•        Stabilną pracę oraz możliwość rozwoju zawodowego,

•        Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

•        Przyjazną atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane prosimy przesyłanie CV na adres: praca@mmaluminium.pl z tytułem wiadomości "Praca - Oferent" lub bezpośrednio w siedzibie Firmy.

Rozpoczęcie: 04.07.2019, 10:54, zakończenie: 24.03.2024 19:50

MM_Aluminium

 513 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)