Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (MotoryzacjaPrzyczepy samochodowePrzyczepy kempingowe). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Kemping Challenger 6 osobowy

Oferta została wycofana przez użytkownika.

Cena: 9 000 zł / przyczepę

Kemping 6 osobowy w dobrym stanie suchy bez przecieków DMC 750 ogrzewanie gazowe kuchenka gazowa z piekarnikiem lodówka na gaz oraz prąd 230 i 12v toaleta z zbiornikiem , prysznic z ciepłą wodą własny bojler, instalacja TV, miejsce na dwie butle, dwa okna dachowe, wszystkie okna uchylne z blokadami w oknach moskitiery. Przyczepa nie posiada przedsionka tel 502530966 cena brutto do negocjacji  VAT MARŻA kupujący zwolniony z podatku

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Rozpoczęcie: 20.06.2019, 12:21, zakończenie: 16.02.2020 11:05

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


brukpol

  502 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (cały powiat)