Zatrudnimy pracownika do działu produkcji

Oferta niezgodna z regulaminem (zablokowana)!

IV Publikacja ogłoszeń, punkt 6:
Serwis nie wprowadza ograniczeń dotyczących ilości publikowanych ofert, jednakże zabrania się wielokrotnego wystawiania ogłoszeń dotyczących tej samej oferty. Dotyczy to również sytuacji, w której jedna oferta zostaje opublikowana wielokrotnie za pomocą różnych serwisów.

Jedno z ogłoszeń jest nadal aktywne, prosimy więc o nie wystawianie oferty ponownie!

Szukamy osób zainteresowanych pracą na stanowisku: PRACOWNIK PRODUKCJI

Obowiązki:

  • montaż elementów filtracyjnych
  • kompletacja zamówień
  • przygotowanie wysyłki produków

Wymagania:

  • zdolności techniczne
  • umiejętność pracy w zespole
  • komunikatywność
  • zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu zadań

Zapewniamy:

  • stabilne zatrudnienie
  • pracę od zaraz w godzinach 7-15

Chcesz wiedzieć więcej? Jesteś zainteresowany ofertą? Zadzwoń do nas lub napisz:

W CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych Na potrzeby tylko powyższej rekrutacji:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Marss Filtry sp.j. z siedzibą w Sieradzu na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Informujemy, ze przesłanie cv oznacza jednoczesną zgodę na przetwarzanie Państwa danych osobowych. Zgodę można odwołać w każdej chwili wysyłając nam maila na adres: admin@marssfiltry.pl

Dziękujemy za przesłane dokumenty, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Rozpoczęcie: 20.05.2019, 13:52, zakończenie: 11.02.2021 17:13

marssfiltry

 794 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)